piątek, 19 kwietniaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Wiarygodni w biznesie

Przez najbliższe dwa tygodnie zapraszamy członków Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej do wzięcia udziału w konkursie „Wiarygodni w Biznesie” organizowanego przez Creditreform Polska. Skierowany właśnie do przedsiębiorstw funkcjonujących w polsko-niemieckiej przestrzeni gospodarczej, ma na celu promocję wysokich standardów we współpracy gospodarczej oraz podniesienie świadomości przedsiębiorców w zakresie konieczności posiadania i poświadczania swojej wiarygodności.

– Jako wywiadownia gospodarcza funkcjonująca od wielu dziesięcioleci w kilkunastu krajach świata, dysponujemy odpowiednią infrastrukturą oraz wszelkimi niezbędnymi kwalifikacjami , by wyłonić firmy o najwyższej wiarygodności płatniczej – mówi Magdalena Maciejewska, kierownik Działu Informacji w Creditreform Polska
Trzy najlepiej ocenione firmy zostaną odznaczone unikatowymi certyfikatami wiarygodności biznesowej, odpowiednio platynowym, złotym i srebrnym. Są to wyróżnienia będące dużą nobilitacją w środowisku biznesowym, szczególnie współpracy polsko-niemieckiej. W promocji i rozgłosie tego faktu pomogą nam wspierający akcję patroni medialni.
Ranking jest przedsięwzięciem niekomercyjnym, którego głównym celem jest możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy na temat warunków rozwoju i przedsiębiorczości dla polsko-niemieckich firm. Uczestnicy rankingu nie ponoszą opłat za uczestnictwo w nim.
Aby zgłosić swój udział w Konkursie prosimy o wypełnienie do 15 października 2015 roku formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.creditreform.pl/konkurs.
Ci, którzy się zgłoszą, otrzymają do wypełnienia specjalne ankiety. Na ich podstawie, ale również dzięki danym zgromadzonym przez Creditreform Polska i inne instytucje ewidencyjne, obliczona zostanie wiarygodność płatnicza. Uczestnicy, którzy zdobędą pierwsze trzy najlepsze oceny, tj. uzyskają najmniejszą punktową wartość Indeksu Zdolności Płatniczej – otrzymają pisemne wyróżnienie oraz specjalne certyfikaty wiarygodności. Uczestnicy, którzy w wyniku badania wiarygodności otrzymają wartość Indeksu Zdolności Płatniczej w przedziale od 100 do 299 – otrzymają specjalne certyfikaty wiarygodności. Lista Uczestników, którzy w wyniku badania wiarygodności otrzymają wartość Indeksu Zdolności Płatniczej w przedziale od 100 do 299 zostanie ponadto opublikowana na stronach internetowych Organizatora oraz stronach i serwisach internetowych.