Krajowy Przegląd Samorządowy

Po szkole. Po pracy

Rodzinna dziesiątka

Rodzinna dziesiątka

Po szkole. Po pracy, Wyróżnione
Wrocławski ogród zoologiczny cały czas jest miejscem licznie odwiedzanym tak przez mieszkańców, jak i osoby przyjeżdżające turystycznie do stolicy Dolnego Śląska. Trudno się zresztą temu dziwić, bo w zwierzyńcu nad Odrą cały czas coś się dzieje i nie ma czasu na nudę. (więcej…)
Ta maniera dech zapiera

Ta maniera dech zapiera

Po szkole. Po pracy, Wyróżnione
W Muzeum Narodowym we Wrocławiu otwarta została wystawa będąca swoistą inicjacją rocznicowego roku. Bo ten rok to – jak wszyscy wiedzą – 100. rocznica odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Warto jednak pamiętać, że obchodzimy także 70. rocznicę powstania wrocławskiego muzeum. Jeśli obecny rok będzie taki jak wystawa, o której szerzej za chwilkę, to czapki z głów i niebu dziękujmy. (więcej…)
Tradycje Stołu Wielkanocnego

Tradycje Stołu Wielkanocnego

Po szkole. Po pracy
Tradycje Stołu Wielkanocnego to impreza, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród odwiedzających, jak i wystawców. Od lat organizatorami imprezy są Gmina Marcinowice, Powiat Świdnicki oraz Gminny Ośrodek Kultury w Marcinowicach. W tym roku zapraszamy po raz kolejny w gościnne progi Zespołu Szkół w Marcinowicach w Niedzielę Palmową 25 marca 2018 roku od godziny 14.00. (więcej…)