sobota, 13 kwietniaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

O nas

Gmina Polska. Krajowy Przegląd Samorządowy” – bezpłatny miesięcznik, promujący samorządną Polskę oraz ludzi, dla których działalność samorządowa jest istotą budowania zdrowej, przyjaznej normalności dla każdego z nas. Strona internetowa gminapolska.com to elektroniczna wersją papierowego magazynu, który ze względów logistycznych i finansowych nie może dotrzeć wszędzie, natomiast internet pozwala na ogromne poszerzenie grona odbiorców. To również miejsce szybkiego przekazu informacji, o tym co się dzieje, co się wkrótce wydarzy, wymianę opinii, dyskusje, polemiki…

Magazyn „Gmina Polska. Krajowy Przegląd Samorządowy” i stronę internetową gminapolska.com tworzy grupa dziennikarzy, którym tematyka samorządu terytorialnego jest bliska ale mają za sobą także duże doświadczenie w prasie regionalnej i ogólnopolskiej. Związani byli z tytułami i portalami internetowymi adresowanymi do samorządowców, przedsiębiorców, inwestorów giełdowych, ludzi kultury, menedżerów działań ekologicznych, osób zarządzających placówkami służby zdrowia, logistyków. Zajmowali się edukacją historyczną i finansową. Dlatego też te wszystkie wcześniejsze doświadczenia wykorzystują nadal promując ideę społeczeństwa demokratycznego, które musi być budowane „od dołu”.

Miesięcznik „Gmina Polska. Krajowy Przegląd Samorządowy” oraz strona internetowa gminapolska.com to przedsięwzięcia komercyjne, ale jest i zawsze będziemy udostępniać miejsce także na działania non-profit.

Musimy uwierzyć, że naprawdę sami będziemy rządzić naszym krajem, województwem, powiatem, a przede wszystkim naszą gminą, czyli miejscem, gdzie żyjemy, pracujemy i wychowujemy nasze dzieci.