Krajowy Przegląd Samorządowy

Z regionów

Żórawina: Muzyczna droga

Żórawina: Muzyczna droga

Wyróżnione, Z regionów
Muzyka łagodzi obyczaje – to wiemy wszyscy… Muzyka to także droga do piękna, harmonii, do radosnego spojrzenia na życie. I dlatego przyciąganie do muzyki młodych, którzy otwierają się na świat, jest czymś znakomitym, a tak właśnie dzieje się dzięki działalności sekcji wokalnej Gminnego Centrum Kultury w Żórawinie. (więcej…)
Turystyczny Powiat Wrocławski!

Turystyczny Powiat Wrocławski!

Z regionów
Jeśli szukacie Państwo ciekawego miejsca na weekendowy wypoczynek, to zapraszamy do powiatu wrocławskiego! Nieopodal Wrocławia, na terenie gmin powiatu, czeka na gości moc atrakcji w postaci unikalnej przyrody, ciekawej historii ukrytej we wnętrzach licznych pałaców, zamków i dworków, a także bogatego kalendarza imprez kulturalnych i sportowych. (więcej…)

Kostomłoty: Pracowita przyszłość

Z regionów
Niezłym tegorocznym budżetem dysponuje dolnośląska gmina Kostomłoty, której dochody zaplanowano na ponad 28 mln zł, a wydatki na prawie 33 mln zł. Warto podkreślić, iż to gmina o charakterze rolniczym, nie ma na jej terenie wielkiego przemysłu ani centrów logistycznych, a i tak zupełnie nieźle daje sobie radę z problemami, rozwija się infrastrukturalnie, wypełniając konsekwentnie stawiane przed nią zadania. (więcej…)

Milicki Maraton Gitarowy

Z regionów
Koncerty, warsztaty gitarowe oraz konkursy – czwarta edycja trzydniowego Gitaratonu rozpocznie się 11 marca. Milicki Maraton Gitarowy GITARATON, bo tak brzmi jego pełna nazwa, adresowany jest do wszystkich miłośników muzyki, tym bardziej że wstęp na wydarzenia związane z festiwalem jest bezpłatny. (więcej…)