piątek, 21 czerwcaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Otmuchów kwiatów pełen

Pierwszy weekend lipca to w Otmuchowie tradycyjnie dni kwiatów, sztuki, zabawy i pięknego spotkania, na które co roku przybywają do miasta tysiące gości – Lato Kwiatów odbędzie sie już po raz 45. i będą to bardzo piękne dni!

45. Lato Kwiatów

29 czerwca – 2 lipca 2017

To święto wyjątkowe – Lato Kwiatów, które po raz pierwszy odbyło się w roku 1973, nazywało się Dni Otmuchowa. W tym roku kwiaty będą tu rządzić już po raz 45. i – jak co roku – kwiatowe święto ściągnie do Otmuchowa tłumy turystów z kraju i zagranicy. Oprócz wszechobecnych kwiatów, z główną gwiazdą – wystawą kwiatów ciętych, prezentowaną w otmuchowskim średniowiecznym zamku, w czasie Lata Kwiatów czekają na gości miasta liczne wystawy malarstwa, rzeźby, ceramiki i ciekawe warsztaty. A do tego pokazy florystyczne, wystawy minerałów i – oczywiście! – występy gwiazd polskiej (i nie tylko) estrady. Będzie pokaz sztucznych ogni i park rozrywki dla dzieci. Muzyka rockowa i ludowa… A 2 lipca, o 22.30, na rynku, wystąpi gwiazda wieczoru – Doda.

To będą piękne dni i każdy znajdzie tu coś dla siebie bardzo interesującego.

Zapraszamy do Otmuchowa!

www.otmuchow.pl