środa, 29 majaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Jak przygotować się do centralizacji VAT w samorządzie

Praktyczna wiedza dotycząca nowych zasad rozliczania podatku VAT od 1 stycznia 2017 r. to jeden z tematów szkoleń organizowanych przez magazyn „Fundusze europejskie”.

 

Procedura wprowadzenia scentralizowanego systemu rozliczeń VAT. Określenie stawek VAT oraz omówienie procedur i wzorów potrzebnych dokumentów. Jak rozliczać podatek, aby nie wprowadzać kas rejestrujących. Centralizacja VAT i rozliczanie dotacji unijnych. To niektóre z tematów szkoleń przygotowanych przez magazyn „Fundusze europejskie”. Jednym z patronów tych działań jest redakcja „Gminy Polskiej”.

Szczegóły dotyczące najbliższych szkoleń tutaj: http://fundusze-europejskie.pl/jak-przygotowac-sie-do-centralizacji-vat-w-samorzadzie/