niedziela, 2 kwietniaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Zdrój Muzyki w Kotlinie Kłodzkiej

Zdrój Muzyki w Kotlinie Kłodzkiej to reaktywacja projektu z sukcesami realizowanego w latach 2017-2019 w Polanicy Zdroju, która na kilku koncertach kameralnych gościła artystów i artystki z całej Polski.

W roku 2022 Stowarzyszenie im. Richarda Straussa wraz z dolnośląskimi partnerami w ramach swojego wyjątkowego muzyczno-edukacyjnego projektu, na który wstęp jest wolny, zaprasza na poświęcony muzyce polskiej koncert w Dusznikach Zdroju.

Odbędzie się on 10 grudnia (sobota) w Sali im. Jana Webera w siedzibie Fundacji Międzynarodowych Festiwali Chopinowskich. Bogaty program wokalno-instrumentalny wykonają: Karol Kozłowski (tenor) – śpiewak operowy i interpretator liryki wokalnej występujący w Polsce i za granicą – i Mischa Kozłowski (fortepian) – pianista solista i kameralista, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Podczas koncertu publiczność usłyszy utwory m.in. Fryderyka Chopina, Ignacego Jana Paderewskiego, Władysława Żeleńskiego i Józefa Wieniawskiego.

Karol Kozłowski Fot. J.Poremba
Mischa Kozlowski Fot. A.Wąsik

Zdrój Muzyki w Kotlinie Kłodzkiej

Koncert 10.12.2022 (sobota), godz. 19.00

Fundacja Międzynarodowych Festiwali Chopinowskich

Duszniki Zdrój, ul. Rynek 10

Wstęp wolny

Projekt Zdrój Muzyki w Kotlinie Kłodzkiej dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Partnerem wydarzenia jest Klinika Okulistyczna Optegra.