wtorek, 28 majaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Zaproś Mamę do Wrocławskiego Teatru Komedia

Dobry nastrój ale i chwile refleksji gwarantują spektakle, które Wrocławski Teatr Komedia
proponuje widzom w tym tygodniu. W piątek ( 25 bm.) i w sobotę ( 26 bm) w repertuarze tej pogodnej sceny umieszczono po dwa przedstawienia.


„Trzy x łóżko” Jana Jakuba Należytego to małżeńska komedia, w której, jak to w życiu bywa: radość i śmiech przeplata się z powagą, refleksją. W głównych rolach występują: Małgorzata Kałuzińska i Wojciech Dąbrowski. A w tle cudowna muzyka Bartosza Pernala… ( spektakle o godz. 18).

Antonin Prochazka jest autorem komedii pomyłek „ Z twoją córką? Nigdy!” Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie: Kinga Zabokrzycka, Wojciech Dąbrowski, Łukasz Płoszajski, Michał Koterski, gwarantuje znakomitą zabawę. A do tego jeszcze…. piosenki Karela Gotta! ( spektakle o godz. 20).

Zaproszenie mam do teatru może być znakomitym prezentem….

www.teatrkomedia.com