sobota, 25 majaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Z Wrocławia bliżej nad Bałtyk

Wystarczy 60 minut, by ze stolicy Dolnego Śląska polecieć nad Bałtyk. Pierwszego lipca Ryanair uruchomił nowe połączenie krajowe do Gdańska. Szybkie i tańsze niż podróż koleją lub samochodem.

To już drugie po Warszawie-Modlin krajowe połączenie irlandzkiego przewoźnika z Portu Lotniczego Wrocław. Loty do Gdańska będą realizowane przez cały lipiec i sierpień w każdy wtorek, czwartek i sobotę. Podróż twa 60 minut, a ceny biletów są tańsze niż koszt podróży pociągiem lub własnym samochodem – zaczynają się już od 59 zł*.

– Ryanair odpowiada na potrzeby naszych pasażerów i stale rozwija swoją ofertę na wrocławskim lotnisku – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – Oferta irlandzkiego przewoźnika to doskonały wybór dla tych, którzy wybierają się na nadmorski urlop lub podróżują w interesach.

Przez cały rok z Wrocławia do Gdańska polecimy też Eurolotem. Połączenie jest realizowane osiem razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i czwartki rano oraz wieczorem, a także we wtorki i piątki wieczorem. Dodatkowo, z myślą o wakacyjnych pasażerach 6 lipca (niedziela) przewoźnik uruchomił dodatkowe połączenie na tej trasie. Wylot z Gdańska zaplanowano na godz.11:25, a powrót z Wrocławia nad morze na godz. 22:45. (PLW)