piątek, 14 czerwcaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Wszystkie twarze biznesu

W dniach 16-17 września w hotelu Vienna House Andel`s Łódź po raz dwunasty odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2019.

W tym roku w ponad 30 panelach nad przyszłością polskiej gospodarki debatować będzie wielu ekspertów z kraju i zagranicy. To doskonała szansa dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, aby wymienić się doświadczeniami i podzielić wiedzą. Od wielu lat uczestnicy Forum wyznaczają nowe kierunki rozwoju swoich branż, przekazując sobie nawzajem nowoczesne metody budowania silnych i perspektywicznych marek.

Doświadczenia poprzednich łódzkich spotkań pokazały, że dzięki obecności przedstawicieli różnych gałęzi biznesu, władz centralnych czy samorządów, w głowach uczestników pojawiają się nietuzinkowe i skuteczne pomysły na prowadzenie swoich firm. Wymiana opinii, doświadczeń, rozmowy z praktykami i ekspertami są szansą, to ulepszenie tego co jest, a także na budowanie nowego. Możliwość czerpania z doświadczeń innych, to jedna z ważniejszych dróg rozwoju w szeroko rozumianym biznesie. To także duża szansa dla samorządowców, którzy właśnie podczas Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi będą mieli okazję do rozmów i pokazania kierunków bezpiecznego i efektywnego rozwoju małych ojczyzn.

Na EFG w Łodzi nie zabraknie również reprezentantów czołowych firm międzynarodowych. Pokażą oni w jaki sposób budować silne marki na arenie globalnej w oparciu o lokalne możliwości. Uczestnikami spotkań będą też przedstawiciele świata nauki, którzy są bardzo ważną siłą współtworząca dzisiejszy obraz polskiej przedsiębiorczości.

Każdego roku podczas Forum region łódzki na kilkadziesiąt godzin staje się centrum europejskiej gospodarki.

W ubiegłorocznym Forum wzięło udział ponad trzy tysiące uczestników, a wśród nich niemal 200 ekspertów. W tym roku zapewne nie będzie gorzej. Aby wziąć udział w tym bezpłatnym wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się na stronie Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2019: www.forum.lodzkie.pl. Podczas uroczystej gali pierwszego dnia Forum poznamy laureatów Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS” – firmy, które przyczyniły się rozwoju naszego regionu. Wieczorną galę uświetni natomiast koncert Moniki Kuszyńskiej. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych. (ipr)