niedziela, 14 lipcaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Władysławowo: Drodzy Czytelnicy!

Malowniczo położona gmina Władysławowo otwiera przed Wami swoje podwoje! Pragnę Państwa zaprosić do odwiedzenia naszych miejscowości. Amatorom spokojnego wypoczynku polecam zaciszną i przytulną Karwię – miejscowość, która jeszcze kilkadziesiąt lat temu była małą osadą rybacką, a dziś jest prężnie rozwijającym się wakacyjnym kurortem. W uzdrowiskowej Jastrzębiej Górze czekają na Was uciechy dla ciała i dla ducha. Bogata oferta hotelowa i SPA, imprezy kulturalne i osławiony na całą Polskę „Dom Whisky” z pewnością na długo pozostaną w Waszej Pamięci. We Władysławowie będziecie Państwo mieli okazję popłynąć w rejs rybackim kutrem, zaszaleć na koncercie Waszej ulubionej gwiazdy muzycznej czy pospacerować po pięknej Alei Gwiazd Sportu. Amatorów sportów wodnych i błogiego kempingowania zapraszam do odwiedzenia Chałup, miejscowości położonej nad samą Zatoką Pucką, gdzie panują jedne z najlepszych warunków do nauki sportów wodnych.

Nasza gmina z roku na rok pięknieje coraz bardziej. Budujemy nowe skwery i miejsca rekreacji, nasadzamy drzewa i rośliny, poszerzamy nasz kalendarz imprez, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze starania o podnoszenie komfortu życia mieszkańców, jak i bogata oferta turystyczna zostały po wielu latach docenione. W czerwcu tego roku przyznano naszej gminie prestiżowe wyróżnienie – laur Teraz Polska, który jest chyba wystarczającą zachętą do odwiedzenia Władysławowa. O każdej porze roku serdecznie Państwa zapraszam!

Z nadmorskimi pozdrowieniami

Grażyna Cern

Burmistrz Miasta Władysławowa