wtorek, 13 kwietniaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Walentynki z Wrocławskim Teatrem Komedia

Wrocławski Teatr Komedia zaprasza w walentynkowy niedzielny wieczór ( 14 bm.) na spektakl Jacka Chmielnika „Psychoterapia czyli sex w życiu człowieka”. Zespół z radością powita publiczność na widowni oraz…. na kanapie – przedstawienie również do obejrzenia online.

„Psychoterapia….” to propozycja gwarantująca doskonały nastrój w zimowy wieczór. Widzowie będą uczestniczyć w wykładzie psychologa klinicznego, który prezentuje swoją teorię na przykładzie przypadkowo wybranego z sali pacjenta. Stosując wypracowane przez siebie metody próbuje wymusić na nim zwierzenia. Pomimo starań psychologa sytuacja wymyka się spod kontroli… A do tego jeszcze ta śpiewająca, natrętna asystentka.

W spektaklu o seksie w życiu człowieka występują: Monika Gruszczyńska, Wojciech Dąbrowski i Paweł Okoński.

Wrocławski Teatr Komedia( pl. Teatralny 4) zaprasza na „Psychoterapię czyli sex w życiu człowieka” w niedzielę, 14 lutego o godz. 19. Kasa teatru czynna od wtorku. Dostęp do spektaklu live online (26 zł) kupujemy wchodząc na stronę: www.teatrkomedia.com