wtorek, 25 czerwcaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

W Gorlicach samorządowe mistrzostwa

Już po raz 13. w Gorlicach odbędą się Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów.

W imieniu organizatorów, ale także we własnym, bo „Gmina Polska. Krajowy Przegląd Samorządowy” jest jednym z patronów medialnych, zapraszamy do udziału w XIII Międzynarodowych Sportowych Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów z udziałem reprezentacji miast i gmin z całej Polski oraz drużyn zagranicznych. Mistrzostwa odbędą się od 6 do 9 września 2018 roku w Gorlicach.

Dotychczas w 12 edycjach zawodów wzięło udział ponad 1500 zawodniczek i zawodników z 45 samorządów. Na przestrzeni lat zmieniała się nazwa mistrzostw oraz zakres rozgrywanych konkurencji. W tym roku rozegrane zostaną zawody w badmintonie, tenisie stołowym, strzelectwie, rzucie lotkami, pływaniu oraz plażowej piłce siatkowej.

– Wierzymy, że jak co roku spotkamy się na arenach mistrzostw by wyłonić najlepszych w poszczególnych konkurencjach, zawiązać lub utrwalić znajomości i wymienić swoje doświadczenia na wielu płaszczyznach – mówi Rafał Kukla, burmistrz Gorlic.

Szczegóły związane z mistrzostwami na www.gorlice.pl/pl/384/3033/xiii-miedzynarodowe-mistrzostwa-samorzadowe.html