czwartek, 20 czerwcaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Trzy grudniowe prezenty

Kierownictwo Wrocławskiego Teatru Komedia, między innymi za naszym pośrednictwem, przekazuje list do tych, którzy teatr lubią, kochają…

Drodzy Widzowie

Przez ponad 23 lata działalności Wrocławskiego Teatru Komedia przyzwyczailiśmy się do Państwa licznych odwiedzin w naszych skromnych, teatralnych progach. Państwa frekwencja i przywiązanie do naszego repertuaru budzą w nas w dumę i olbrzymią wdzięczność.

Dziś to teatr może zapukać do Państwa drzwi i sprawić, by w tym specyficznym czasie uśmiech zagościł na Państwa twarzach. Nie ukrywamy, że rola gospodarza wychodzi nam najlepiej, ale chętnie wcielimy się również w postać gościa nieproszonego.

Z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy przygotować dla Państwa prezenty. Stworzyliśmy cykl trzech spektakli on-line: „Boeing Boeing”, „Pomoc domowa” oraz „Przyjazne dusze”, z których przeprowadzimy transmisję na żywo. Każda ze sztuk odbędzie się w grudniu pod patronatem prezydenta Wrocławia – Jacka Sutryka.

W tym świątecznym okresie, wszyscy nasi widzowie mogą zakupić bilet na spektakl on-line w symbolicznej cenie 26 złotych. To ciekawa alternatywa na spędzenie wieczoru w gronie najbliższych, a także ufundowanie swoim pracownikom bożonarodzeniowych upominków.

„Boeing Boeing” to jeden z trzech spektakli, które będzie można obejrzeć on-line

Zakupiony przez Państwa bilet to cegiełka umożliwiająca Wrocławskiemu Teatrowi Komedia stanie na straży uśmiechu i kultury w tych trudnych czasach.

Bardzo zależy nam również na uśmiechu ludzi, którzy od połowy marca dzielnie walczą o zdrowie i życie nas wszystkich. Zdecydowaliśmy, że na pierwszy spektakl on-line, personel medyczny Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza – Radeckiego we Wrocławiu, uzyska całkowicie darmowy dostęp. Nie ma obecnie nic bardziej istotnego jak docenienie wytrwałości i tytanicznej pracy naszej służby zdrowia.

Bądźcie z nami przez kolejne lata i zaproście Komedię do swoich domów.

Z chęcią Państwa odwiedzimy!

______________________________________________________

Dostęp do spektakli jest prosty bilet kupujemy, wchodząc na stronę www.teatrkomedia.com i klikając w repertuar…