środa, 29 majaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Troska o środowisko

Chronić środowisko można na kilkanaście sposobów. Międzynarodowe Targi Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska EKOTECH od 1 do 2 marca 2017 roku ponownie otworzą przestrzeń do rozmów i działań w temacie ekologicznego podejścia do otaczającego nas świata.

Osiemnaste urodziny obchodzić będą odbywające się w Targach Kielce Międzynarodowe Targi Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska EKOTECH. Ramię w ramię, na powierzchni ponad 2100 metrów kwadratowych, w ubiegłej edycji zaprezentowało się ponad 150 wystawców z dwóch branży – szeroko rozumianej ekologii i energetyki. Duża część wystawców podkreśla, że Targi EKOTECH w ciągu kilkunastu lat swojej obecności na rynku wpisały się w priorytetowe wydarzenie ich kalendarza. W kuluarach mówi się, że to już oczywiste iż wiosną jedzie się do Kielc na targi.

Zakres branżowy kieleckiego spotkania, to między innymi gospodarowanie odpadami, wspomaganie gospodarki odpadami (badania, analizy, projektowanie, realizacja inwestycji), wyroby dla gospodarki odpadowej, urządzenia do utrzymania czystości ulic, budynków i pomieszczeń. Podczas tegorocznej edycji Targów EKOTECH będzie również okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami związanymi ze sprzętem przeznaczonym do pielęgnacji zieleni. Pokazane zostaną systemy i urządzenia do oczyszczania ścieków przemysłowych i komunalnych, a także sprzęt i pojazdy dla sektora gospodarki komunalnej.

Więcej informacji znaleźć można na stronie http://www.targikielce.pl/pl/ekotech.htm

„Gmina Polska. Krajowy Przegląd Samorządowy” jest jednym z patronów medialnych Międzynarodowych Targów Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska EKOTECH.