sobota, 25 majaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

To czas bycia razem

– Oderwijmy się od tego, co się wokół nas dzieje – radzi Wojciech Dąbrowski, współdyrektor Wrocławskiego Teatru Komedia. Teatru, który od lat nas bawi i uczy.

– Zajrzyjmy do książek, ale przede wszystkim do takich, które pokazują świat radosny i pogodny, książek lekkich i przyjemnych… Idźmy na spacer, podziwiajmy wiosennie rozkwitający świat… Bądźmy z rodziną, z bliskimi, odpoczywajmy z nimi, dzielmy się sobą.

Wiem, to nie zawsze jest łatwe, ale pamiętajmy o jednym – nie ma tego złego, co by na dobre wyjść nie mogło, więc wykorzystajmy to, co się dzieje, aby właśnie być razem! Ten czas to czas na owe wspólne bycie teraz nam dany.

Warto też porządkować sobie dni – ja codziennie wyznaczam sobie jakieś zadanie: wczoraj na przykład kupiłem żarówkę, a dzisiaj ją wkręcę.

I cały czas pamiętajmy o Komedii – niech myśl o naszym teatrze wywoła u Państwa miłe wspomnienia i uśmiech na twarzy… Miejmy nadzieje, że z tym uśmiechem niedługo się we Wrocławskim Teatrze Komedia spotkamy!