sobota, 25 majaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Tańsze parkowanie i… lecimy.

1100 miejsc parkingowych bezpośrednio przy terminalu i jeszcze niże ceny postoju. Przy rezerwacji online kierowcy otrzymają 40% zniżki, co oznacza 24 zł za cały dzień, 42 zł za trzy dni i tylko 59 zł za tydzień parkowania.

Port Lotniczy Wrocław obniżył ceny za parkowanie. To dobra wiadomość dla wszystkich latających ze stolicy Dolnego Śląska. Bez znaczenia jest to, czy lecimy w celach biznesowych, wybieramy się na weekendowy city-break lub dłuższy urlop. Pozostawiając samochód na jednym z ponad tysiąca miejsc parkingowych bezpośrednio przy terminalu, unikniemy dojazdów busem, oszczędzimy czas i zyskamy komfort taniego parkowania.

– Nowa taryfa opłat parkingowych została dopasowana do każdego pasażera. Zarówno ci zostawiający auto na dzień lub dwa, jak i osoby wylatujące na tydzień i dłużej skorzystają z atrakcyjnej, 40-procentowej zniżki przy rezerwacji on-line – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław.

Parking jest utwardzony i wygodny. Rezerwując miejsce na co najmniej 5 dni przed przyjazdem, zapłacimy jedynie 24 zł za dzień parkowania. 3 dni postoju oznaczają opłatę w wysokości 42 zł – doskonała wiadomość dla osób planujących wyjazd na weekend. Jeszcze bardziej opłaca się parkować na 7 lub 8 dni. Wtedy zapłacimy tylko 59 zł. Z kolei dwutygodniowy postój to raptem 77 zł. Rezerwując miejsce od 1 do 4 dni przed przyjazdem na parking, otrzymamy rabat w wysokości 20%. Dodatkowo unikniemy wnoszenia opłaty w kasie, a faktura zostanie przesłana e-mailem po wybraniu opcji „chcę otrzymać fakturę”. W strefie Kiss and Fly przy samym terminalu, 10 minut postoju jest całkowicie bezpłatne.

Teraz wrocławianie czekają na rozsądne decyzje dotyczące parkowania w okolicy Hali Stulecia i ZOO. Obecna sytuacja jest bowiem co najmniej dziwna. (in)