środa, 19 czerwcaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Tańsza kultura

Miesięcznik „Znak” razem z  instytucjami kultury z dziewięciu miast Polski przygotował specjalną ofertę dla czytelników magazynu. Z wrześniowym, jubileuszowym numerem „Znaku” można wejść za darmo, za 1 zł lub z rabatem do teatrów, oper, muzeów i na festiwale.  Wystarczy pojawić się w kasie z drukowanym egzemplarzem magazynu.

Instytucje, które zaoferowały Czytelnikom rabaty to: Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże z Gdańska, Teatr Śląski z Katowic, Opera Krakowska, Krakowskie Biuro Festiwalowe, MOCAK, Teatr Stary z Lublina, Teatr Polski z Poznania, poznański Teatr Muzyczny, Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, warszawski Nowy Teatr, wrocławskie Muzeum Narodowe, Opera Wrocławska oraz IMPART z Wrocławia. Wśród wydarzeń objętych akcją znalazły się spektakle teatralne i operowe, wystawy muzealne, festiwale oraz koncerty.

Za 1 zł we wrześniu można zwiedzać wystawy stałe i czasowe w Muzeum Narodowym we Wrocławiu. Taniej można m.in. zobaczyć spektakl Warlikowskiego, „Halkę” Moniuszki czy światowe prawykonanie Adriano in Siria Marii Veraciniego.

– Jesteśmy przekonani, że ten prezent ucieszy naszych Czytelników. ”Znak” od pierwszego numeru poświęca wiele miejsca kulturze, wiemy, że zajmuje ona ważne miejsce w życiu naszych odbiorców. Mamy też nadzieję, że to pierwsza, ale nie ostatnia taka akcja w naszym piśmie tłumaczy Dominika Kozłowska, redaktor naczelna miesięcznika „Znak”.

Aby skorzystać z promocji należy udać się do jednej z czternastu partnerskich instytucji kultury z wrześniowym numerem miesięcznika „Znak”. Na dwóch stronach miesięcznika umieszczone zostały specjalne kupony rabatowe ze zniżkami, jakie oferują Partnerzy jubileuszu. Każdy Czytelnik z promocji może skorzystać jednorazowo. Zasady programu określają partnerzy.

Program partnerski dla instytucji kultury to jeden z projektów jubileuszowych miesięcznika „Znak”. Dotychczas z tej okazji pismo zapowiedziało m.in. wydanie limitowanej edycji pierwszego numeru magazynu z 1946 roku oraz minibooki – wybór najlepszych tekstów z historii pisma w formie elektronicznej. Szczegóły www.700.znak.com.pl

(MM)