niedziela, 29 styczniaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Środowisko przede wszystkim

Co roku w Kielcach spotykają się producenci i dystrybutorzy maszyn oraz najnowocześniejszych rozwiązań służących ochronie środowiska i gospodarce odpadami.

Tegoroczne Targi EKOTECH odbędą się od 8 do 9 marca. Jak zawsze będzie okazja do poznania najnowszych rozwiązań branżowych i nawiązania kontaktów z potencjalnymi klientami oraz relacji biznesowych, które procentują w przyszłości. Szeroka oferta produktów i usług branży komunalnej prezentowana w jednym miejscu i czasie może stanowić inspirację dla biznesu.

W Targach EKOTECH biorą udział specjaliści z branży komunalnej, najlepsi producenci maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarce odpadami oraz producenci rozwiązań transportu odpadów czy usług związanych z segregowaniem śmieci. Wśród wystawców, którzy zapowiedzieli swoją obecność w tegorocznej edycji nie brakuje firm oferujących nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie gospodarowania odpadami.

Samorządowcy, przedsiębiorcy oraz wszystkie osoby zainteresowane kwestiami gospodarowania odpadami komunalnymi w trakcie Targów EKOTECH będą mogli wziąć udział w branżowych spotkaniach: konferencjach, wykładach i warsztatach. W programie przyszłorocznego spotkania branży komunalnej oprócz cyklicznie organizowanych wydarzeń towarzyszących, nie brakuje spotkań, które odbędą się po raz pierwszy. W ostatnich latach w branży komunalnej w Polsce wprowadzane są liczne zmiany w przepisach poświęconych gospodarowaniu odpadami. Wdrożenie nowych systemów i regulacji wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań, które w pewnym stopniu determinują dynamiczny rozwój branży komunalnej. Zachodzące zmiany w sektorze gospodarki odpadami to jedno z wielu zagadnień jakie poruszone zostaną podczas 23. edycji Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami. Zmiany te są także ważne dla samorządowców, którzy na co dzień mają do czynienia z tymi problemami. Chodzi tu tak o wdrożenie nowoczesnych rozwiązań, jak i optymalizację kosztów, co w ostatnich latach ma szczególne znaczenie dla wójtów, burmistrzów i prezydentów.


EKOTECH to wyjątkowa impreza targowa adresowana m.in. do przedstawicieli samorządów Fot. Targi Kielce

Targom Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH towarzyszyć będą jubileuszowe Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Więcej informacji o tegorocznej edycji Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH znaleźć można na stronie: www.targikielce.pl/ekotech