niedziela, 18 kwietniaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

“Rubinowe gody”online w świąteczny poniedziałek

Wrocławski Teatr Komedia zaprasza w świąteczny poniedziałek (5 bm) o godzinie 19 na „Rubinowe gody”Krzysztofa Kędziora w reżyserii Wojciecha Dąbrowskiego. Ciepła, refleksyjna komedia gwarantuje widzom dobry nastrój, tak nam wszystkim dziś bardzo potrzebny.

– „Rubinowe gody” to opowieść o małżeństwie, o polityce, o zmieniającym się świecie. Ale przede wszystkim to opowieść o miłości. Czy po czterdziestu latach wspólnego życia wiemy wszystko o naszym partnerze? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. Nie znają jednak praktycznego znaczenia słowa “luksus”, co powoduje wiele problemów, jak choćby z dostaniem się do hotelowego pokoju…Ale to dopiero początek niespodzianek.

Atutem spektaklu są znakomite kreacje aktorskie Małgorzaty Szeptyckiej, Pawła Okońskiego, Rafała Kwietniewskiego i Radosława Kasiukiewicza.

Dostęp do spektaklu online ‘Rubinowe gody”, uśmiechu i dobrego nastroju na teatrkomedia.com