sobota, 13 kwietniaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Rolniczy sezon zacznij od targów AGROTECH

Wielkimi krokami zbliża się wiosenne święto rolniczej branży na Targach Kielce – AGROTECH 2017, czyli największe w Polsce wydarzenie tego sektora gospodarki, organizowane w halach. Od 17 do 19 marca 11 hal kieleckiego ośrodka wystawienniczego zapełni się ofertą najważniejszych firm i światowych brandów ciągników i maszyn. Jak co roku, zainteresowanie polskich i zagranicznych firm kielecką wystawą jest ogromne.

Odwiedzając 23. edycję Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej w Kielcach zwiedzający mogą się spodziewać wydarzenia, które wielkością ekspozycji, jak również kompleksową ofertą dla gospodarstw rolniczych pobiła już ubiegłoroczny rekord. Nie zabraknie w Kielcach „topowych” firm o światowym zasięgu, które do tej pory były obecne podczas AGROTECHU. W roku 2017 wielu wystawców zdecydowało się nawet na stoiska większe niż w latach ubiegłych. Oprócz firm z Polski podczas 23 edycji targów techniki rolniczej zaprezentują się między innymi producenci z Niemiec, Austrii, Włoch, Danii, Słowenii, Ukrainy, Francji, Czech, Holandii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, USA, Białorusi, Węgier, Łotwy, Słowacji. 

– Wiosenne prace w polu rolnicy powinni zaczynać od odwiedzenia kieleckich targów AGROTECH, żeby poznać nowinki technologiczne, innowacyjne rozwiązania, ułatwiające produkcję rolną  mówił nie bez przyczyny Rafał Romanowski, wiceminister rolnictwa podczas wizyty na targach w Kielcach w 2016 roku. Każdy kto chce dobrze przygotować się do nowego sezonu powinien trzymać rękę na pulsie branży i zobaczyć jakie nowości proponuje. Zakres targów to: nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej, jak również nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe oraz budownictwo inwentarskie.

AGROTECH jest świętem branży rolniczej z 23 letnią tradycją, najważniejszą rolniczą wystawą w Polsce. Podczas nadchodzącej edycji na stoiskach odbywać się będą ciekawe eventy, pojawią się celebryci, niespodzianki. Wystawę zwiedzą między innymi delegacje rolnicze z Serbii, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Holandii, państw afrykańskich. Zapraszamy do Kielc na wydarzenie pełne nowości technicznych, produktowych, ale też sporą dawkę bieżącej wiedzy, bo oczywiście nie zabraknie ekspertów, przedstawicieli organizacji rolniczych, instytucji.

Wystawa odbywa się równocześnie z targami LAS EXPO, które kompleksowo prezentują: urządzenia i maszyny do pozyskiwania, transportu i obróbki drewna, środki ochrony lasu przed szkodnikami, ochronę przeciwpożarową, szkółkarstwo, nasiennictwo, hodowlę i użytkowanie lasu, nowoczesne systemy informatyczne, mapy, także zagadnienia gospodarki łowieckiej. Słowem wszystko co potrzeba pracownikom przedsiębiorstw leśnych i zakładów świadczących usługi leśne, ale także nowoczesnemu leśnikowi.

Jednym z patronów medialnych AGROTECH jest „Gmina Polska. Krajowy Przegląd Samorządowy”.

Czytaj także: http://www.targikielce.pl/pl/agrotech.htm