czwartek, 30 majaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Poznański lider

Jan Grabkowski, Starosta Poznański oraz Ryszard Grobelny, Prezydent Miasta Poznania serdecznie zapraszają do udziału w XI już edycji konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”.

Kolejny raz konkurs kierowany jest do średnich, małych i mikroprzedsiębiorstw działających na terenie powiatu poznańskiego i Poznania. Organizatorzy liczą na udział w konkursie firm sektora MSP z metropolii Poznań, które notują sukcesy na rynku, cechuje je przedsiębiorczość, działalność społeczna, a także posiadają ciekawą ofertę oraz rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań.

Nowością wprowadzoną od tegorocznej edycji konkursu jest kategoria „Startup”, kierowana do innowacyjnych firm działających w oparciu o wiedzę, poszukujących nowych rynków. Honorując firmy tego typu organizatorzy chcą pokazać, że poznańska metropolia to dobre miejsce do prowadzenia biznesu nie tylko przez duże przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji rynkowej, ale także przez podmioty na początkowym etapie rozwoju.

Najlepsze w poszczególnych kategoriach firmy otrzymają tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” oraz vouchery uprawniające do produkcji i emisji telewizyjnej profesjonalnych biznesprezentacji. Ponadto do Liderów trafią nagrody, których fundatorami będą członkowie kapituły konkursu (Międzynarodowe Targi Poznańskie, PKO, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, BeeCluster, Grupa Fresh Marketing Comunication Experts).

Termin składania wniosków konkursowych: do 28 lutego 2014 r. Szczegółowych informacji na temat warunków udziału oraz organizacji konkursu udzielają: Urząd Miasta Poznania i Starostwo Powiatowe w Poznaniu.           

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz materiały informacyjne dostępne są do pobrania ze stron internetowych: http://www.poznan.pl/mim/lidermsp/ oraz http://www.pfpp.com.pl/.

Uczestnictwo w Konkursie jest całkowicie bezpłatne.