sobota, 20 lipcaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Panie i Panowie Prezydenci, Burmistrzowie i Wójtowie!

Gratulując serdecznie wyborów na zaszczytne stanowiska włodarzy gmin, jednocześnie zapraszamy Państwa do promowania Małych Ojczyzn na łamach miesięcznika „Gmina Polska. Krajowy Przegląd Samorządowy”. Nasz bezpłatny, wysokonakładowy periodyk wydawany we Wrocławiu dysponuje doświadczonym zespołem, a gazeta dociera do czytelników pocztą, przez kuriera i wystawiana jest na stojakach między innymi w urzędach administracji publicznej i siedzibach instytucji, którym patronujemy. Trafiamy też do przedstawicieli MSP oraz instytucji otoczenia biznesu. Jesteśmy między innymi patronem medialnym Opery Wrocławskiej, Narodowego Forum Muzyki, ogrodu zoologicznego, Muzeum Narodowego i imprez samorządowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Wysyłamy też gazetę do kilku największych ośrodków polonijnych na świecie.


 

Szanowni Państwo!

W XXI wieku nie da się nowocześnie zarządzać gminą bez jej promowania, pokazywania gospodarczej siły, walorów turystycznych i rekreacyjnych, ale także planów i problemów. Tym właśnie zajmuje się „Gmina Polska”, mając doświadczonych dziennikarzy. W roku 2014 na naszych łamach promowało się wiele gmin i samorządów, w tym: Grodków, Polska Cerekiew, Cisek, Pawłowiczki, Reńska Wieś, Byczyna, Krapkowice, Namysłów, Kamiennik, Korfantów, Olesno, Zębowice, Rudniki, Dobrzeń Wielki, Chrząstowice, Popielów, Izbicko, Ujazd, Bardo, Bierutów, Brzeg Dolny, gmina Chojnów, miasto Chojnów, Czernica, Dobroszyce, Grębocice, Gromadka, Jawor, Jelcz-Laskowice, Kąty Wrocławskie, gmina Kłodzko, Kondratowice, Kudowa-Zdrój, gmina Lubin, Lubomierz, Mieroszów, Międzybórz, Międzylesie, Mirsk, Niechlów, Niemcza, Oborniki Śląskie, Olszyna, Pielgrzymka, Pieńsk, Piława Górna, Polanica-Zdrój, Prusice, Przemków, Przeworno, Sobótka, Strzegom, Syców, Środa Śląska, gmina Świdnica, Twardogóra, Udanin, Wąsosz, Węgliniec, Wisznia Mała, Wojcieszów, Wrocław, Zagrodno, Zawonia, gmina Zgorzelec, Ziębice, gmina Złotoryja, Żmigród, Żórawina, Nowy Targ, Ełk, Gliwice, Zakopane, Bydgoszcz, Warszawa, Zawiercie, Gorzów Wielkopolski, Rewal, Białystok, Gniezno, Krynica-Zdrój, Piła i Kalisz.


 

Szanowni Państwo!

Nie zajmujemy się polityką i partykularnymi interesami – jesteśmy lojalni i w razie kłopotów zawsze znajdziecie w nas wsparcie. Nie jesteśmy tani, nie jesteśmy drodzy – jesteśmy w sam raz.

Zapraszamy do współpracy.


 

Z poważaniem

redakcja „Gminy Polskiej. Krajowego Przeglądu Samorządowego”

53-441 Wrocław, ul. Manganowa 7/25

tel. 606 280 853

redakcja@gminapolska.com