poniedziałek, 9 wrześniaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Nowe technologie

Dziesiątego października w Warszawie rozpoczyna się konferencja, która otworzy przed uczestnikami tajemnice, jakie dla biznesu łączą się z nowymi technologiami.

„Smart Company – Automatyzacja” jest kolejną specjalistyczną konferencją przygotowaną przez GigaCon. Tym razem organizatorzy podczas spotkania postarają się pokazać, w jaki sposób nowe technologie mogą wpłynąć na lepsze wykorzystanie zasobów firmowych, analizować dane i tworzyć rozwiązania bezpośrednio wpływające na poprawę wyników przedsiębiorstwa, lepszą analizę potrzeb rynkowych i komunikacji z klientem.

Konferencja „Smart Company – Automatyzacja” to spotkanie, które adresowane jest przede wszystkim do dyrektorów, menedżerów, ekspertów działów IT. Na pewno jest to spotkania na którym powinni pojawić się osoby odpowiedzialne za Customer Experience, specjaliści BI oraz AI, osoby odpowiedzialne za wysoko zaawansowane systemy analityczne i przetwarzanie danych (ERP, BRM), zatrudnieni w działach innowacji i nowych technologii w firmach, specjaliści od archiwizacji i digitalizacji danych.

Podczas konferencji przewidziany jest m.in. wykład i dyskusja na temat tego, jak wewnętrzne działy w firmach nadążają za zmianami cyfrowej rewolucji. To ważne, bo wewnętrzna digitalizacja, czyli zmiany w obszarze procesów back-office organizacji są aktualnie jednymi z ważniejszych zmian cyfrowej transformacji w organizacjach, niezależnie od jej wielkości. Motywujące i elastyczne środowisko pracy, nowe rodzaje stanowisk, automatyzacja procesów, robotyzacja czy dostępność nowych narzędzi ułatwiających współpracę to tylko wybrane przykłady, w których organizacje wdrażają konkretne cyfrowe rozwiązania lub prowadzą wiele inicjatyw i prac rozwojowych.

Dziś rynek e-commerce rozwija się z niesamowitą dynamiką. Również zbiory danych o użytkownikach z każdym dniem stają się coraz większe. Obecnie mamy możliwości zbierania coraz większej ilości danych identyfikujących i opisujących użytkowników oraz ich zachowania i preferencje w niezwykle precyzyjny sposób. Prawdziwym wyzwaniem staje się już nie tylko gromadzenie i przetwarzanie takiej ilości danych, ale przede wszystkim efektywne ich analizowanie i wyciąganie wniosków oraz zależności. Szczególnie takich, które dla nas i naszych umysłów nie wydają się oczywiste i trywialne. Dlatego w ramach warszawskiego spotkania przewidziano także wykład na temat „BigData w praktyce”. Będzie okazja, by dowiedzieć się, jak wykorzystać jej potencjał, jakie korzyści może wnieść do biznesu i czym jest Customer lifetime value w jej kontekście.

__________________________________________________________________________________________

Postaramy się pokazać w jaki sposób nowe technologie mogą wpłynąć na lepsze wykorzystanie zasobów firmowych, analizować dane i tworzyć rozwiązania bezpośrednio wpływające na poprawę wyników przedsiębiorstwa, lepszą analizę potrzeb rynkowych i komunikacji z klientem.

Poruszymy m.in. takie tematy jak:

Śledzenie zasobów z wykorzystaniem beaconów LTE oraz technologii blockchain

– Sylwester Wieczorkowski (Niezależny Ekspert)

BigData w praktyce – jak wykorzystać jej potencjał?

– Monika Kołodziejczyk (Niezależny Ekspert)

Best practice: 7 sposobów na proaktywne zarządzanie i optymalizację pracy działu IT

– Paweł Wałuszko (Niezależny Ekspert)

Wdrożenie i automatyzacja procesów zarządzania danymi

– Dariusz Gałęzowski (PKO Bank Polski)

SMART OFFICE – jak wewnętrzne działy nadążają za zmianami cyfrowej rewolucji

– Robert Gontkiewicz (Optimatis)

FlowBoard – rewolucja w zarządzaniu procesami w firmie

– Przemysław Tomulik (LOG Systems)

Smart, Smarter, Statlook – Automatyzacja wielu kluczowych elementów w organizacji – od sprzętu i oprogramowania po dane osobowe

– Piotr Kubiak (A plus C Systems)
Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi wykładami na stronie konferencji.

Więcej informacji na stronie: https://gigacon.org/event/smartcompany/

Udział w konferencji jest bezpłatny, a jedynym warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest rejestracja poprzez formularz, który znajduje się tuż pod agendą na stronie – link powyżej.