sobota, 22 czerwcaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Konferencja Cloud Computing GigaCon

Wszyscy wiemy o tym, że coraz więcej polskich przedsiębiorstw otwiera się na technologie chmurowe, a co za tym idzie rozwiązania te cieszą się większym zainteresowaniem, ale także i zaufaniem. Model chmury może być bardzo przydatny w codziennej pracy, ale ważne żeby narzędzia był odpowiednio dostosowane do potrzeb danej firmy czy instytucji, a my umieli z nich umiejętnie i bezpiecznie korzystać.


Zapraszamy już 17 października na warszawską konferencję „Cloud Computing GigaCon”. Udział w konferencji będzie wspaniałą okazją do zapoznania się z przeglądem technologii chmurowych. W programie czekać będzie oczywiście kilka bardzo ciekawych prelekcji, które przeprowadzone zostaną przez doświadczonych Ekspertów.

Do partnerów wydarzenia dołączyły już firmy LOG Systems oraz Oktawave. Ponadto Polski oddział Cloud Security Alliance, Polskie Towarzystwo Informatyczne (Oddział Mazowiecki) oraz Poland Section of IEEE Computer Society Chapter objęli Patronat Honorowy nad wydarzeniem.

Wybrane prelekcje:
+ Jak nie przepłacić za chmurę? (Piotr Wąsikowski, Niezależny Ekspert)
+ Jak usprawnić pracę w back office poprzez automatyzację zadań (Grzegorz Filarowski, LOG Systems)
+ Jak zbudować niezawodną infrastrukturę IT z wykorzystaniem chmury i systemu Oktawave DNS (Marcin Rudzki, Oktawave)
+ Jak mieć chmurę zgodną z RODO? (Anna Hoffmann i Monika Bogdał, Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy)
+ Cztery twarze nowoczesnego CIO – Jak nowoczesne technologie mogą zmienić CIO w partnera biznesowego, na przykładzie wdrożeń usług chmurowych (Krzysztof Wykręt, Hochtief Polska)
+ Zmigrowałeś się do chmury? Wyzwania dnia drugiego, czyli jak nie wpaść w pułapkę chaosu? (Rafał Małanij, Niezależny Ekspert)

+ Więcej tematów prelekcji zostanie ogłoszonych już wkrótce…

Cały czas uzupełniamy szczegóły wydarzenia. Informacje o tematach prelekcji i wystawcach będą dodawane na bieżąco, zatem zachęcamy do śledzenia strony konferencji.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: http://gigacon.org/event/cloud_waw_18

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u, gdzie informujemy o zmianach na stronie: https://www.facebook.com/events/1895194243882110/