czwartek, 30 majaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Komicy w Starym Klasztorze

Jesień rozgościła się już u nas na dobre, ale to wcale nie znaczy, że jesienna chandra jest nieunikniona! Wystarczy dostarczać organizmowi odpowiedniej dawki śmiechu, aby zatrzymać wspaniały humor po sezonie wakacyjnym! A co można zrobić, żeby było wesoło? Gdzie wyjść, żeby wytworzyć odpowiednią dawkę endorfin i odepchnąć jesienną deprechę?

Nigdzie indziej, jak na Stand-Up w Starym Klasztorze zorganizowany przez Wieczorne Komików Cykanie. O nasze nastroje zadbają tym razem Patryk Czebańczuk, Tomek Kołecki i Paweł Chałupka! Gwarantowana porządna dawka dobrego humoru oraz pozytywnej energii ze sceny!

Patryk Czebańczuk: człowiek obdarzony niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Dwukrotny zwycięzca Areny Stand-uperów i finalista Antrakt Festiwalu. Charyzmatyczny i pewny siebie komik, który nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu.

Tomek Kołecki Stand-up: Najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Po ulicach Warszawy jeżdżą samochody starsze od niego. Niedawno został dorosłym, także możecie liczyć na wspólne piwo po występie. Stand-upem zajmuje się od 2 lat. Na koncie ma występy w całej Polsce, oraz udział w programie telewizyjnym na TVP 2 „Tylko dla dorosłych”.

Paweł Chałupka: Człowiek o wielu pasjach. Po za tym, że bawi się w skreczowanie, terroryzując przy tym sąsiadów, posiada zdolności kulinarne. Jest magistrem politologii, a od 10 lat pracuje w pizzerinach.

Gdzie i kiedy?

20 października 2015 r. w Starym Klasztorze, Wrocław, o godzinie 20