niedziela, 29 styczniaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Komedia na wyjazdach

Wrocławski Teatr Komedia w marcu wyrusza ze swoimi spektaklami poza stolicę Dolnego Śląska.

Znany i lubiany Wrocławski Teatr Komedia w marcu kilka ze swoich przedstawień pokaże publiczności poza Wrocławiem. Oto harmonogram spotkań z teatrem, który bawi, podnosi na duchu, ale również uczy i przestrzega:

09.03 – Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy (Damski biznes) godz. 17 i 20

10.03 – Kino Bajka w Kluczborku (Szalone nożyczki) godz. 17 i 19:45

22.03 – Kłodzki Ośrodek Kultury (Damski biznes) godz. 20

29.03 – Świdnicki Ośrodek Kultury (Damski biznes) godz. 18

30.03 – Nyski Dom Kultury (Pomoc domowa) godz. 19:30

Warto przypomnieć, że WTK występował gościnnie na wielu polskich scenach , uczestniczył w festiwalach (między innymi w prestiżowych Komediach Lata organizowanych przez warszawski Teatr Na Woli). Na festiwalu w Grudziądzu zdobył Grand Prix za spektakl „Unia bez tajemnic” w reż. Marcina Sławińskiego. Współpracuje z wybitnymi realizatorami, a w spektaklach występują znakomici aktorzy zatrudnieni w najlepszych polskich teatrach.

Teatr w swojej ponad 20-letniej historii bawiąc i wzruszając zdobył sympatię tysięcy widzów konsekwentnie realizując hasło „Śmiech to zdrowie”.