środa, 21 lutegoKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Jesień coraz bliżej, czyli… Jazztopad

To już po raz 15. spotkamy się na Jazztopadzie we Wrocławiu. Start 16 listopada. Czasu jeszcze troszkę jest, ale planowanie to podstawa. Tym bardziej, że bilety są już w sprzedaży. A dla spóźnialskich może zabraknąć…

W tym roku bez wątpienia wykonawcami na których znakomita większość z nas czeka to pianiści Chick Corea i Brad Mehldau, wokalistka i kontrabasistka Esperanza Spalding, trębacz Avishai Cohen oraz perkusiści Simon Barker i Hamid Drake. Nazwiska mówią same za siebie, a to przecież nie wszystko. Program tegorocznego Jazztopadu jest bogaty i każdy powinien znaleźć tam dla siebie jakąś niszę z niepowtarzalną improwizacją, którą zapamięta na długo, bardzo długo.

Jak zawsze na Jazztopadzie nie zabraknie premier, ale o nich i o całej reszcie w załączniku…

Bilety na Jazztopad są w sprzedaży w kasach Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu od 7 czerwca, kosztują od 25 do 299 zł (najdroższa wersja biletów na największe gwiazdy)

Załączniki do pobrania