wtorek, 25 czerwcaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Jak żyć radośniej

Serdecznie zapraszamy na wrocławskie Spotkanie w Kręgu Kobiet 18 lipca (czwartek) godz. 19:30 – 21:30  Sala Gotycka, ul. J.E. Purkyniego 1. Temat przewodni: „Jak żyć radośniej”. Prowadząca: Edyta Borzymowska. Spotkanie to inauguruje nasze cotygodniowe kobiece spotkania czwartkowe. Wstęp: 35 zł. Karnet na cztery kolejne spotkania: 110 zł.


Jeśli poszukujesz inspiracji, chcesz spotkać Bratnie Dusze,  dać sobie czas na refleksję i doświadczać życia świadomie – nasze spotkania są właśnie dla Ciebie. Przyjrzymy się wspólnie ważnym elementom naszej codzienności, poszukując możliwości, aby stały się źródłem radości i satysfakcji. Będziemy rozmawiać o tym, co lubimy najbardziej, co jest dla nas ważne, czego pragniemy oraz co sprawia, że nasze serce śpiewa!

Wspólnie poszukamy źródeł tego, co jest naszą prawdziwą naturą… Nasze życie to doświadczanie, zbieranie wiedzy, zdarzeń i przeżyć, a następnie transformowanie ich w sobie we własną unikatową mądrość. To ogromne bogactwo wewnętrznych zasobów, tworzące naszą kobiecą moc. Możemy się tym wszystkim dzielić ze sobą. Wszystkie szukamy lepszej jakości życia. Pragniemy czuć się lepiej i osiągać wyższy poziom zadowolenia – przede wszystkim z siebie, z własnych osiągnięć i sukcesów. Na najbliższym spotkaniu zastanowimy się, jak żyć pełnią życia każdego dnia, niezależnie od tego, co się wydarza. Jak pogodnie podchodzić do tego, czego doświadczamy, wykorzystując całe bogactwo wrażeń, jakie oferuje nam ciało i jego zmysły. Przyjrzymy się, jaką rolę ma w tym umysł i nasze myśli oraz jak możemy nauczyć się cieszyć z  małych rzeczy. Porozmawiamy o codziennej radości i wdzięczności – w każdej chwili, każdego dnia. To od wieków sprawdzony, najlepszy sposób na zdrowe i szczęśliwe życie.

Serdecznie zapraszam, aby porozmawiać o źródłach naszej kobiecej szczęśliwości oraz wspólnie jej doświadczyć! Program każdego spotkania jest otwarty – jest tylko propozycją. Prowadzić nas będzie potrzeba naszych serc i nastrój chwili. Niech się dzieje…

Edyta Borzymowska
Jestem coachem i inżynierem elektronikiem, pracowałam w firmach branży IT, zajmowałam się poligrafią i reklamą oraz działalnością wydawniczą. Teraz pasjonuje mnie wszystko, co ma związek z życiem samym w sobie i rozwojem świadomości człowieka. Zgłębiam najnowsze naukowe odkrycia i zbieżną z nimi wiedzę duchową, odkrywając fascynujący świat reguł rządzących naszym życiem. Wierzę, że każde doświadczenie wzmacnia nas i uczy czegoś nowego, a każda przemiana inspiruje i daje nowy początek. Świadomie i z miłością zmieniam to, na co mam wpływ, czyli przede wszystkim siebie. Interesuję się wszelką wiedzą o człowieku, wszechświecie i istocie życia. Największą wartość ma dla mnie wiedza zweryfikowana przez doświadczenie, a szczególnie ta, którą sprawdziłam we własnym życiu. Wszystko, co robię powstaje z połączenia logiki oraz pasji poznawania i tworzenia. Dzielę się praktycznymi wskazówkami, jak dokonywać efektywnych i korzystnych zmian, których pragniemy dla siebie i innych. Z entuzjazmem motywuję siebie i innych do podążania za prawdą swojego serca. Wspieram także wszystkich poszukujących sensu życia, pogody ducha i źródeł codziennej radości.

 

Więcej informacji i zgłoszenia: www.5wymiar.com tel. 725 29 21 21