niedziela, 21 lipcaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

III Dolnośląskie Jesienne Spotkania z Komedią

Dzięki wsparciu ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, już po raz trzeci Wrocławski Teatr Komedia wyrusza w jesienną trasę po regionie.

Dwie poprzednie edycje tego projektu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności dolnośląskich miast, która nagradzała artystów owacjami na stojąco.

Dzięki spektaklom prezentowanym przez zespół Wrocławskiego Teatru Komedia mieszkańcy regionu mają szansę poznać aktualny repertuar, obcować z rozrywką na wysokim poziomie, spotkać aktorów, których lubią, o których słyszeli lub których urokowi przyjdzie im ulec po raz pierwszy.

Trasa III Dolnośląskich Jesiennych Spotkań z Komedią – pod patronatem wicemarszałka województwa dolnośląskiego Radosława Mołonia:

3 grudnia 2013 r. – Oleśnica, Miejski Ośrodek Kultury i Sportu – spektakl pt. „Kolacja dla głupca”

8 grudnia 2013 r. – Sobótka, Ślężański Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji – spektakl pt. „Przyjazne dusze”

10 grudnia 2013 r. – Lubin, Centrum Kultury MUZA – spektakl pt. „Trzy razy łóżko”

Wrocławski Teatr Komedia powstał jako rozwinięcie działalności Teatru Poniedziałkowego, założonego w 1997 roku przez Wojciecha Dąbrowskiego i Pawła Okońskiego, byłych aktorów Wrocławskiego Teatru Pantomimy i Teatru Polskiego we Wrocławiu. Od stycznia 2005 roku Wrocławski Teatr Komedia ma swoją siedzibę na gościnnej scenie Wrocławskiego Teatru Lalek.

Grał w teatrach w całej Polsce, brał udział w festiwalach (między innymi w prestiżowych Komediach Lata organizowanych przez warszawski Teatr na Woli). Współpracuje z wybitnymi realizatorami, a w spektaklach występują znakomici aktorzy zatrudnieni w najlepszych polskich teatrach.

Zapewniamy Państwa, że hasło „Śmiech to zdrowie” nie jest pustym zwrotem.

www.teatrkomedia.com