czwartek, 13 czerwcaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Finansowanie nowych biznesów i inwestycji samorządowych

Zapraszamy do udziału w konferencji „Future of Smart Cities 2016” w Łodzi. Odbędzie się ona 26 października 2016 r. w Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. przy ul. Narutowicza 34.

 

Wydarzenie poświęcone będzie zagadnieniom mającym pomóc samorządom wdrożyć wspólne podejście do kształtowania inteligentnego miasta, w którym dąży się do oszczędności zasobów finansowych, czasowych oraz energetycznych. Podczas konferencji będzie mowa o wpływie samorządu na miejską jakość: transport, gospodarkę, rynek pracy, kulturę, komunikację, warunki środowiskowe itp.

Projekt współtworzony jest przez Radę Programową, działającą pod przewodnictwem m.in.: mec. Jarosława Chałasa – Partnera Zarządzającego Kancelarii Prawnej Chałas i Wspólnicy, Witolda Stępnia – Marszałka Województwa Łódzkiego, prof. Jolantę Rudzką-Habisiak – rektora Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego, Przemysława Andrzejaka – prezesa Zarządu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Bożenę Ziemniewicz – wiceprezesa Zarządu Łódzkiej Izby Przemysłowo – Handlowej

Podczas konferencji wystąpią przedstawiciele zarządów największych spółek, reprezentanci administracji centralnej, reprezentanci środowiska naukowego oraz eksperci z zakresu Smart City.  

W programie m.in.:

  • inspirujące panele dyskusyjne stanowiące platformę wymiany pomysłów, motywujące przedstawicieli samorządów oraz biznesu do podejmowania odważnych oraz niestandardowych działań zmieniających nasze życie w miastach.

  • eksperckie bloki tematyczne (m.in.: transport i komunikacja, gospodarka, jakość życia i pracy, wsparcie finansowe, partnerstwo publiczno – prywatne)

Więcej informacji na stronie wydarzenia: http://www.nowoczesne.miasta.pl/events/lodz/

Warunki uczestnictwa: udział w konferencji jest bezpłatny, warunkiem wzięcia udziału w konferencji jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej. Po przyjęciu i zakwalifikowaniu zgłoszenia, nazwisko uczestnika pojawi się na liście uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do udziału w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

E-mail rejestracja@nowoczesne.miasta.pl