czwartek, 13 czerwcaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Finał X Sierpnia z Komedią. Rubinowe gody

Na finał X edycji „Sierpnia z komedią” Wrocławski Teatr Komedia zaprasza w sobotę i niedzielę (28 i 29 bm.) o godz. 20 .Z powodu choroby aktora nastąpiła zmiana w repertuarze.

Zamiast zapowiadanego „Mayday 2” publiczność obejrzy „Rubinowe gody” Krzysztofa Kędziora.

W spektaklu reżyserowanym przez Wojciecha Dąbrowskiego widownia przeżywać będzie przygody i rozterki Grażyny i Mariana, którzy po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają do luksusowego hotelu aby świętować 40 rocznicę ślubu. Na scenie zobaczymy znakomity kwartet aktorów: Małgorzatę Szeptycką, Pawła Okońskiego, Rafała Kwietniewskiego i Radosława Kasiukiewicza. Będzie się działo!

Wrocławski Teatr Komedia (pl. Teatralny 4) zaprasza gwarantując dobry nastrój, uśmiech i sporą dawkę optymizmu.

Więcej informacji na www.teatrkomedia.com