niedziela, 21 lipcaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Fiesta w Opolu

Już 18-19 kwietnia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu spotkają się przedstawiciele firm działających w branży ogrodniczej. Organizatorzy gwarantują doskonałe warunki do prezentacji oferty oraz okazję do nawiązania kontaktów biznesowych. Targi będą miejscem inspiracji oraz prezentacji nowych pomysłów i trendów w ogrodnictwie, architekturze krajobrazu i florystyce.

Uzupełnieniem oferty przygotowanej dla wystawców jest bogaty program wydarzeń towarzyszących, wśród nich m.in. warsztaty, prelekcje i prezentacje zgłębiające wiedzę ogrodniczą. Gościem specjalnym II edycji Fiesta Garden będzie Dominik Strzelec, ogrodnik z pasją i podróżnik lubiący wyzwania. Według niego rośliny mogą wpływać na nasz nastrój oraz relacje z innymi osobami. W ciekawy sposób przekazuje wiedzę i dzieli się własnymi doświadczeniami na wszystkie tematy dotyczące roślin: począwszy od sadzenia, przez aranżację, bieżącą pielęgnację roślin, aż po automatyczne systemy nawadniające.

Druga edycja Targów Ogrodniczych Fiesta Garden będzie też miejscem prezentacji salonu florystycznego – Prestige Flower Garden. Na powierzchni 300 mkw. floryści zaprezentują nową kolekcję, wzornictwo i trendy dla kwitnącej branży. Prestige Flower Garden to miejsce, które ma szansę połączyć florystyczne i handlowe doświadczenie z pasją do wyszukanego designu i ciekawego wystawiennictwa.

Prestige Flower Garden to nie tylko wystawa, to również aktywne uczestniczenie w międzynarodowych pokazach i warsztatach. Na specjalne zaproszenie Prestige-Kwiaty oraz organizatorów Targów Fiesta Garden, swoje kwiatowe show przygotuje gość specjalny Jürgen Herold (Niemiecki Mistrz Florystów 2012/2013, zwycięzca prestiżowego konkursu „New Faces Of Floral Design”).

(ipr)