sobota, 13 kwietniaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Czyste piękno i przygoda

Od 17 do 19 marca 2017 roku odbędzie się w Łodzi jedna z najpiękniejszych imprez targowych. Dni Urody i Estetyki PURE BEAUTY to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich entuzjastów dbania o urodę i osób szukających estetycznych inspiracji na zbliżającą się wiosnę i lato.

Ideą Dni Urody i Estetyki PURE BEAUTY jest promocja produktów służących zarówno urodzie, jak i zdrowiu. Piękny wygląd to nie tylko zadbana cera i profesjonalny makijaż, ale także zdrowy organizm, zbilansowana dieta i wspaniałe samopoczucie. Dlatego do udziału w targach organizatorzy zapraszają – oprócz producentów i dystrybutorów profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji czy kosmetyków kolorowych – także instytuty urody, daySPA, kliniki medycyny estetycznej i specjalistów z zakresu dietetyki, stylizacji i wizażu. To także okazja do zaprezentowania miejsc, w których uroda łączy się ze zdrowiem.

Impreza skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy mogą zapoznać się z szeroką ofertą nowości rynkowych i usług kosmetycznych, a także pogłębić swoją wiedzę i uzyskać fachowe doradztwo w zakresie pielęgnacji urody. Bogaty program wydarzeń towarzyszących będzie uzupełnieniem kompleksowej oferty handlowej wystawców. Każdego dnia będą się odbywać profesjonalne pokazy nowych linii kosmetyków, trendów w makijażu, jak również prezentacje zabiegów kosmetycznych.

Organizatorzy łódzkiego spotkania poświęconego urodzie i zdrowiu przygotowali również bardzo swoiste wyzwanie dla… blogerek. Jesteś blogerką, interesujesz się kosmetykami, pielęgnacją, makijażem i lubisz wyzwania? Weź udział w Wyzwaniu Pure Beauty – organizowanym przy współpracy redakcji portalu TrustedCosmetics.pl oraz Międzynarodowych Targów Łódzkich – i zdobądź Medal Złotej Blogerki oraz spory zestaw kosmetyków. Co zyskujesz, biorąc udział w wyzwaniu? Przede wszystkim możesz się sprawdzić, zyskać nowych czytelników i promocję bloga. Udział w tym wyzwaniu to również możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów i współpracy – także z firmami kosmetycznymi! Dlaczego? Ponieważ spośród wszystkich osób, które wezmą udział w tym wyzwaniu, organizatorzy wybiorą osoby, które zaproszą na wyjątkowe I Blogerskie Spotkanie Pure Beauty, które zostanie zorganizowane podczas Dni Urody i Estetyki Pure Beauty 19 marca 2017 roku.

Szczegóły Wyzwania Pure Beauty i więcej o samych targach na stronie: www.dniurody.pl.

(okl)