niedziela, 28 listopadaKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Cicho w NFM

W związku z decyzją rządu o zawieszeniu funkcjonowania teatrów, oper, filharmonii, a także kin i sieci kinowych oraz w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich od 12 marca 2020 r. aż do odwołania wszystkie wydarzenia organizowane w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu zostają wstrzymane.

Przedstawiciele NFM przesłali nam komunikat, w którym czytamy m.in.:

„Już teraz z przykrością informujemy, że nie odbędą się koncerty, które zostały zaplanowane do 31 maja 2020 r., w tym 32. edycja festiwalu Musica Polonica Nova. Dla wszystkich odwołanych wydarzeń szukamy nowych terminów. W szczególności prowadzimy rozmowy w sprawie nowej daty dla zaplanowanego na 18 maja koncertu „The Bach Project: Yo-Yo Ma” – więcej informacji na ten temat wkrótce.

Jednocześnie zapraszamy do wysłuchania przygotowanej specjalnie dla Państwa muzyki!

NFM Online, w ramach którego prowadzimy transmisje oraz prezentujemy nagrania koncertów, jest dostępny na naszym profilu na Facebooku oraz kanale na YouTube, a także na stronie internetowej NFM:

www.facebook.com/nfmwroclaw

www.nfm.wroclaw.pl

W postach na fanpageʼu NFM zamieszczamy opisy płyt oraz link do całego nagrania dostępnego w serwisie streamingowym Spotify. Wystarczy kliknąć w link, aby posłuchać płyty. Instrukcję korzystania z serwisu Spotify znajdą Państwo na naszej stronie:

www.nfm.wroclaw.pl/article?view=article&id=1468.

Zachęcamy też do oglądania koncertów i innych materiałów audio-wideo w trybie tzw. premiery:

www.nfm.wroclaw.pl/article?view=article&id=1469.

Ze względu na bezpieczeństwo melomanów budynek Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu będzie zamknięty dla zwiedzających aż do odwołania, a kasa NFM nieczynna. W niezmienionym trybie będą działały linie telefoniczne, w tym rezerwacje. Realizujemy też zamówienia złożone online w sklepie NFM (www.nfm.wroclaw.pl/sklep-nfm). O terminie ponownego otwarcia kasy NFM poinformujemy wkrótce.

Zwroty biletów na koncerty są przyjmowane online i odbywa się to w następujący sposób:

• w przypadku wydarzeń marcowych zwroty będą przyjmowane do końca kwietnia 2020 r.,

• w przypadku wydarzeń kwietniowych zwroty będą przyjmowane do końca maja 2020 r.,

• w przypadku wydarzeń majowych zwroty będą przyjmowane do końca czerwca 2020 r.

Prosimy, by mieli Państwo na względzie, że w tej szczególnej sytuacji czas oczekiwania na kontakt z nami jest wydłużony. Za utrudnienia bardzo przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie oraz cierpliwość.

JAK ZWRÓCIĆ BILETY DROGĄ MAILOWĄ?

Jeśli chcą Państwo zwrócić zakupione bilety, prosimy o przesłanie prośby o zwrot na adres kasa@nfm.wroclaw.pl lub skorzystanie ze specjalnie przygotowanego Formularza zwrotu biletów

W treści wiadomości prosimy o wskazanie:

  • imienia i nazwiska,
  • numeru rachunku bankowego, na który mają zostać wysłane środki,
  • przypisanych do rachunku bankowego danych adresowych.

W przypadku zakupu dokonanego online prosimy o przesłanie biletów i dowodu zakupu, które otrzymali Państwo w załącznikach w formacie PDF. W przypadku zakupu biletów w kasach NFM prosimy o skan lub zdjęcia biletów oraz dowodu zakupu. Wyjątkowo zostaną też przyjęte bilety bez paragonu.”