niedziela, 5 lutegoKrajowy Przegląd Samorządowy
Shadow

Artyści na korcie


Wrocławski Teatr Komedia gra przy ul. Teatralnej we Wrocławiu, często gości także na pozawrocławskich scenach, ale gra i… na korcie. Teatr jest organizatorem turnieju tenisowego gwiazd, na który zaprasza już w niedzielę 31 marca.

W turnieju tenisowym „Mistrz – uczeń” rywalizować będą gwiazdy kabaretu, teatru i sztuk pięknych (malarstwo). Na korcie zobaczymy między innymi Radka Bieleckiego z kabaretu Neo-nówka”, Łukasza Pietscha- kompozytora, pianistę, aktora kabaretu „Hrabi” i wielu innych.

Rywalizacja w singlu i grach deblowych na kortach Centrum Tenisowego Redecko przy al. Hallera 81A rozpoczyna się w niedzielę o godz. 10.

W turnieju „Mistrz – uczeń” uczestnicy turnieju rywalizować będą o tytuł najlepszego w gronie polskich artystów.